Doprava i na Slovensko
Doporučujeme
Novinka pro rok 2017 mpKorado Maximus 125 je prvním zástupcem nové řady skútrů splňující přísné emisní limity homologace Euro4.  Namísto karburátoru je skútr vybaven americkým vstřikováním paliva značky Delphi, které zajištuje bezproblémové startování za jakéhokoliv počasí ať je vedro nebo zima. Podvozek a kvalitní odpružení zajistí pohodlnou jízdu i na horší cestě. Skútr je vybaven centrálním brzdovým systémem CBS, který významně přispívá k bezpečnosti jízdy. Skútr je také vybaven ruční brzdou, takže může bezpečně parkovat i v kopci. Velký úložný prostor pod sedlem a další uzamykatelné úložné prostory v přední části jsou velmi praktické. Skútr je vybaven LED denním svícením a celkově převažují světla s LED technologií. Digitální kruhové modře podsvícené přístroje kryté pod větrným štítem již jen podtrhnou celkový moderní a sportovní vzhled skútru Maximus. Skútr je možné řídit s řidičským oprávněním od 16let, nebo také s řidičským oprávněním sk. B.
51 990 Kč
JAWA 350 OHC – design vychází z motocyklu JAWA 350, typ 634, který byl sériově vyráběn v 70. a 80. letech minulého století, genetické prvky jako je například výfuk tvarově navazuje na řadu čtyřdobých motocyklů např. JAWA 500 OHC. Novinka motocyklu JAWA 350 OHC splňuje nově platné normy EURO IV. Tato norma neklade pouze vyšší nároky na emisní limity, ale také na bezpečnost provozu. Nový model JAWA 350 OHC je tedy vybaven brzdovým asistentem ABS, což je u motocyklů JAWA poprvé v historii. Nižší stavba motocyklu nabízí lepší manipulovatelnost a užití i pro jezdce nižšího vzrůstu. Radost z jízdy Vám jistě umocní i spotřeba, pohybující se lehce přes tři litry benzínu na 100km. CENA MOTOCYKLU JE UVEDENA S NOŽNÍ STARTOVACÍ PÁKOU (500,-) A ZADNÍM NOSIČEM ZAVAZADEL (1100,-), UVEDENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ JE ZA PŘÍPLATEK
101 530 Kč
Partneři
Image 0 - ac_tl_4c_7e6f9 Image 1 - ACCESS LOGO n hled Image 2 - TGB LOGO_stred Image 3 - blata Image 4 - logo jawa Image 5 - sym1 Image 6 - derbi1 Image 7 - DAX_final_maly Image 8 - logo_lazer Image 9 - ixon1 Image 10 - MSRMX_(nahled) Image 11 - ITP Logo_ORIG n hled Image 12 - logo_TJD_3D_m Image 13 - FOX_logo_PREVIEW Image 14 - MOTOREX_logo_preview Image 15 - HINSON Image 16 - Houser_Logo_500 Resolution Image 17 - logo_fasst Image 18 - logo_kimpex_4c Image 19 - Two_Brothers_Racing Image 20 - MaierCatCMYKLogo Image 21 - RPM_LOGO Image 22 - UltimaxATV Image 23 - Precision logo jpeg Image 24 - ODI Image 25 - Primary Pro Armor_3D Logo Image 26 - apro_always[1] Image 27 - Did[2] Image 28 - Kappa_new Image 29 - logoLS2Helmets_n hled Image 30 - Image 31 - Image 32 - Image 33 - Image 34 - Image 35 - Image 36 - Image 37 - Image 38 - Image 39 - Image 40 - Image 41 - Image 42 - Image 43 - Image 44 - Image 45 - Image 46 - Image 47 - Image 48 -

ARCTICCAT M 8000 153" SP LTD ES, GREEN

ID: ew-949

Radikální sportovní / závodní sněžný skútr do horských kopců a do hlubokého sněhu, podstatně vylepšený model, kapalinou chlazený motor 800 HO s bezbateriovým vstřikováním paliva, výkon přes 160 koní, snížená hmotnost, nastavitelný rozchod předních lyžin, pérování FOX FLOAT, pás PowerClaw 2,60"  SKLADEM

ProClimb M 8000 HCR není jen pouhý sportovní skútr do hlubokého sněhu. Je to superskútr do volného terénu se závodními geny a špičkovým odpružením pro specialisty, kteří dokáží ocenit jeho výjimečné vlastnosti. Je to nejlepší skútr, který Arctic Cat může ve třídě hardcore Mountain sněžných skútrů nabídnout. 
Model 2014 je podstatně vylepšený oproti modelům 2013, aby byl ještě dokonalejší v hlubokém prašanu. Pro větší zábavu ve sněhu je jeho hmotnost snížená o 8 kg, většina komponentů je přepracovaných. Nové sedadlo, komponenty podvozku a odpružení, pohonný systém, převodovka, brzdový kotouč a přemístění chladiče dopředu přispělo k tak významnému snížení hmotnosti. Ale ještě většího snížení hmotnosti si všimnete za jízdy. Pro rok 2014 se inženýři Arctic Cat zaměřili na problém hromadění sněhu a ledu na spodku skútru, a výsledky jsou úžasné - na modelech 2014 se zachycuje podstatně méně sněhu a ledu. Hmotnost skútru M 8000 Sno Pro 153 HCR se po jízdě zvýšila jen o 4%, oproti 15% -17% u konkurence! Spodní část tunelu je lakována práškovou barvou, aby se na ní udrželo méně sněhu, pryč jsou dlouhé hladiče po celém spodku tunelu, na kterých tál sníh, který pak přimrzal na celém spodku skútru. Toto vše dělá nový M 8000 153 HCR jedním z nejlehčích a nejovladatelnějších Mountain skútrů vůbec. HCR.2014 je vybaven širšími, mezi 1066 - 1092 mm nastavitelnými lyžinami pro ještě větší příčnou stabiltu. Vpředu péruje na špičkových jednotkách Fox Float Evol, vzadu je pérování M Rear Suspension s tlumičem Arctic Cat IFP uprostřed a vzduchovým pérováním Fox Float 2 vzadu, které nabízí úžasné chování v hlubokém sněhu a zároveň díky absenci ocelových pružin snižuje hromadění sněhu na podvozku.
Radikální sportovně - závodní skútr M 8000 153 HCR je poháněn extrémně silným kapalinou chlazeným 2-taktním motorem 800 HO s bezbateriovým vstřikováním EFI  s hromadou točivého momentu, který na hnací pás Power Claw 153 x 15 x 2.60" (85 Durometer) posílá více než 160 koní. 

    

Zadní odpružení: Zadní odpružení M Rear Suspension s tříosým systémem a vzduchovými jednotkami FOX FLOAT 2
je konstruované i na velmi tvrdé dopady. Je lehké, mimořádně odolné a omezuje tvoření ledu na podvozku.

Přední odpružení Arctic Race: přední jednotky FOX FLOAT EVOL, odlehčené komponenty, široké lyžiny s rozšířeným rozchodem nastavitelným mezi 1066 - 1092 mm
, dlouhá A-ramena s vysokou torzní tuhostí a pevností, zlepšené zatáčení a vysoký jízdní komfort.

Motor 8000: vysokovýkonný 2dobý kapalinou chlazený dvouválec, 794 ccm, výkon přes 160 koní, lehká kliková hřídel, bezbateriové vstřikování EFI, elektronické výfukové přívěry APV, elektronická zpátečka

Podvozek ProClimb ™: Podvozek ProClimb z profilovaných nosníků a dvoudílného prostorového tunelu snižuje hmotnost skútru při zachování neuvěřitelné pevnosti a tuhosti konstrukce. V kombinaci s ostatními komponenty tak tvoří jediný úžasný podvozek.

         
Digitálně / analogový displej Deluxe s výškoměrem: vyberte si mezi digitálním nebo analogovým zobrazením rychlosti a otáček motoru. K dispozici je navíc výškoměr, celkové a dvě denní počítadla kilometrů, počítadlo motohodin, kontrolka zpátečky a varovné kontrolky.

Pevné svislé řízení: Nově od modelů 2014, toto lehké svislé řízení poskytuje úsporu hmotnosti a dává jezdci stabilní pocit pevného úchopu. Výšku řídítek lze měnit výměnými nástavci pro dokonalé přizpůsobení vašemu stylu jízdy.

Lehké sedadlo Mountain: Modely 2014 dostaly nové sedlo Mountain s úložným prostorem a sníženou výškou a délkou, což snižuje celkovou hmotnost sedla. Sedlo je anatomicky optimalizované aby podporovalo pohyby těla při přehazování skútru ze strany na stranu, když si razíte cestu volným terénem.

Vytrhávací pojistka: Vytrhávací pojistka zastaví skútr, pokud byste v sedle nevydrželi to, co tento skútr.

Vpředu umístěný chladič: Odlehčený chladič je umístěný v přední části pásového tunelu, blízko těžiště skútru. Tento jednodílný chladič je téměř o 2 kg lehčí než chladiče po celé délce spodní části. Tím se prokazatelně výrazně snižuje i hromadění sněhu a ledu v těchto místech, což ještě více snižuje hmotnost skútru za jízdy.

Odlehčený vrtaný brzdový kotouč: Brzdový kotouč je o 12 % větší, ale o 60% lehčí. Získáte tak více jistoty při brždění za všech podmínek, což vám dává větší důvěru při agresivní jízdě

Ice Scratchers: Jako součást chladicího systému jsou tyto škrabky na led prostě geniální. Pokud delší dobu jedete po ploše s minimem sněhu, stačí spustit tyto škrabky dolů, a ony se samy postarají o dostatek ledové tříště potřebné pro chlazení. Tak se bude motor stále dobře chladit a zabrání se jeho přehřátí.

Lyžiny HCR: Odlehčené, s prohloubeným profilem pro bezkonkurenční zatáčení v hlubokém sněhu. Spodní karbonové nože se zakusují i do ledu, široký profil dává lyžinám Mountain skvělé flotační vlastnosti v hlubokém prašanu.

Zpátečka stisknutím tlačítka: Rychlá a snadná aktivace elektronické zpátečky. Stačí jen zastavit, stisknout tlačítko, a motor ihned změní směr otáčení.

Pás PowerClaw™ 2,60“:  vyvinutý do extrémně hlubokého sněhu. Tento pás s téměř 66 mm vysokými lopatkami se zakusuje do sněhu s agresivitou tyranosaura. Podrží vás v každé situaci - při zdolávání strmých stěn, sjíždění prudkých kopců, při akceleračním driftování i v obtížných bočních traverzech. Tento pás má nejvyšší vzorek mezi sněžnými skútry.

Standardní výbava:  Elektronická zpátečka, Dva výkonné přední halogenové světlomety, Přední nárazník, Nastavitelná řídítka Mountain, Digitálně / analogový displej Deluxe, Elektrický palivoměr, Kontrolka nízké hladiny oleje, Kontrolka přehřátí motoru, Dvouplohové vyhřívání rukojetí a plynové páčky, Držák řemene, Výškoměr, 12V palubní zásuvka, Nízké sportovní přední plexi, Air Pump, Vytrhávací pojistka, Vpředu umístěný chladič, Ice Scratchers, Odlehčený vrtaný brzdový kotouč, Pevné svislé řízení

Volitelná výbava: Kryty nádrže, Přední plexi Ex Low, Flyscreen, Low, Mid nebo High, Zpětná zrcátka, Zadní nosič, Závěsné zařízení, Vytrhávací pojistka, Kryty rukou, Sportovní přední nárazník, Brašny, Teleskopický sloupek řízení, Elektrické startování


Zdvihový objem - 794cc
Vrtání x zdvih - 85 x 70 mm
Zapalování - 3D se snímačem polohy škrticí klapky
Výfuk - Přívěry APV, laděné výfukové potrubí, senzor ve výfuku, koncovka z nerezové oceli
Hnací ústrojí - Primární spojkaArctic
Sekundární spojka - Arctic, průměr 273 mm
Brzda - Hydraulická kotoučová brzda, radiální pumpa
Pérování - Přední pérováníArctic Race Suspension s jednotkami FOX FLOAT EVOL  

Zdvih - 228 mm
Zadní pérování - M Rear Suspension s tříosým systémem, vpředu pérování Arctic Cat (IFP), vzadu FOX FLOAT 2
Zdvih - 394 mm
Lyžiny - HCR 152 mm
Rozchod lyžinna - stavitelný, 1066 - 1092 mm
Hnací pás - Power Claw
Rozměry - 15 in. W x 153 in. L x 2.60 in. H x 3.00 in. pitch (85 Durometer)
Délka - 3 175 mm
Šířka - 1 220 mm
Přední světlo - Dual Halogen, 2 žárovky
Nádrž - 45 l
Plexi - štíteknízký
Barva - zelená


 


 


 


 

Dostupnost: Do 2 dnů

ks
379 900 Kč
Do košíku


essox splatky

Zpět
Akce
Na zametání nečistot a také sněhu. Šířka záběru 127cm. Benzínový motor Briggs & Stratton. Pět nastavitelných pracovních pozic. Možnost montáže na pracovní čtyřkolky a UTV vybavených elektrickým navijákem.
59 990 Kč
AKCE-BOX SIKKIA 8015 ZDARMA Výkonný užitkový Linhai 500 4WD je dokonale vybavený, aby snadno zvládal i nejtěžší práce na farmách, chalupách, polích či v lesích. Při každodenním používání oceníte od základu nově vyvinutý podvozek s nezávislým zavěšením všech kol a komfortně naladěným pérováním, tichý spolehlivý kapalinou chlazený motor, elektricky přepínatelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu, vynikající hravou ovladatelnost, atraktivní design a vysokou spolehlivost
119 900 Kč
Novinka
Univerzální výkonný naviják pro běžné ATV / UTV. 
Naviják v sadě obsahuje:
- syntetické lano s hákem
- ovládání na řídítka
- kabeláž potřebná k montáži
- šrouby a veškerý spojovací materiál potřebný k montáži
- montážní desku
4 300 Kč
Vytříbený neo-retro design, podtržený nostalgickými chromovanými prvky, tvoří atraktivní kabát
pro nový skútr Tweet. Kompaktní rozměry a 16" kola nabízí výhody snadno ovladatelného skútru. Pohodlí při cestování zaručuje prostorné dvoumístné sedadlo, rovná podlaha a komfortně dimenzovaný podvozek. Uložný prostor pod sedadlem, uzamykatelná schránka před spolujezdcem a závěs na tašku je praktickou stránkou jízdy na skútru. Model Tweet si můžete dopřát v provedení 50 ccm a 125 ccm za velice příznivou cenu. S modelem Tweet je snadné žít par excellence!
59 900 Kč
Provedení Evassion nabídne elegantní retro vzhled, který se jen tak neokouká.Retro vzhled doplňuje přední plexi štítek nebo přední chromovaný nosič (opět v závislosti na variantě).
69 990 Kč
Rychlý kontakt
MOTOSTEHLIK s.r.o.
Kolomuty 107,
29301 Mladá Boleslav
telefon: 604 713664
motostehlik@seznam.cz