Doprava i na Slovensko
Doporučujeme
Novinka pro rok 2017 mpKorado Maximus 125 je prvním zástupcem nové řady skútrů splňující přísné emisní limity homologace Euro4.  Namísto karburátoru je skútr vybaven americkým vstřikováním paliva značky Delphi, které zajištuje bezproblémové startování za jakéhokoliv počasí ať je vedro nebo zima. Podvozek a kvalitní odpružení zajistí pohodlnou jízdu i na horší cestě. Skútr je vybaven centrálním brzdovým systémem CBS, který významně přispívá k bezpečnosti jízdy. Skútr je také vybaven ruční brzdou, takže může bezpečně parkovat i v kopci. Velký úložný prostor pod sedlem a další uzamykatelné úložné prostory v přední části jsou velmi praktické. Skútr je vybaven LED denním svícením a celkově převažují světla s LED technologií. Digitální kruhové modře podsvícené přístroje kryté pod větrným štítem již jen podtrhnou celkový moderní a sportovní vzhled skútru Maximus. Skútr je možné řídit s řidičským oprávněním od 16let, nebo také s řidičským oprávněním sk. B.
51 990 Kč
JAWA 350 OHC – design vychází z motocyklu JAWA 350, typ 634, který byl sériově vyráběn v 70. a 80. letech minulého století, genetické prvky jako je například výfuk tvarově navazuje na řadu čtyřdobých motocyklů např. JAWA 500 OHC. Novinka motocyklu JAWA 350 OHC splňuje nově platné normy EURO IV. Tato norma neklade pouze vyšší nároky na emisní limity, ale také na bezpečnost provozu. Nový model JAWA 350 OHC je tedy vybaven brzdovým asistentem ABS, což je u motocyklů JAWA poprvé v historii. Nižší stavba motocyklu nabízí lepší manipulovatelnost a užití i pro jezdce nižšího vzrůstu. Radost z jízdy Vám jistě umocní i spotřeba, pohybující se lehce přes tři litry benzínu na 100km. CENA MOTOCYKLU JE UVEDENA S NOŽNÍ STARTOVACÍ PÁKOU (500,-) A ZADNÍM NOSIČEM ZAVAZADEL (1100,-), UVEDENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ JE ZA PŘÍPLATEK
101 530 Kč
Partneři
Image 0 - ac_tl_4c_7e6f9 Image 1 - ACCESS LOGO n hled Image 2 - TGB LOGO_stred Image 3 - blata Image 4 - logo jawa Image 5 - sym1 Image 6 - derbi1 Image 7 - DAX_final_maly Image 8 - logo_lazer Image 9 - ixon1 Image 10 - MSRMX_(nahled) Image 11 - ITP Logo_ORIG n hled Image 12 - logo_TJD_3D_m Image 13 - FOX_logo_PREVIEW Image 14 - MOTOREX_logo_preview Image 15 - HINSON Image 16 - Houser_Logo_500 Resolution Image 17 - logo_fasst Image 18 - logo_kimpex_4c Image 19 - Two_Brothers_Racing Image 20 - MaierCatCMYKLogo Image 21 - RPM_LOGO Image 22 - UltimaxATV Image 23 - Precision logo jpeg Image 24 - ODI Image 25 - Primary Pro Armor_3D Logo Image 26 - apro_always[1] Image 27 - Did[2] Image 28 - Kappa_new Image 29 - logoLS2Helmets_n hled Image 30 - Image 31 - Image 32 - Image 33 - Image 34 - Image 35 - Image 36 - Image 37 - Image 38 - Image 39 - Image 40 - Image 41 - Image 42 - Image 43 - Image 44 - Image 45 - Image 46 - Image 47 - Image 48 -
Třídit podle: 

Špičková racingová antivibrační americká řídítka od firmy FASST pro čtyřkolky a motokrosové motocykly nabízejí unikátní systém odpružení Flexx, navržený pro maximální možné zachycování vibrací a nárazů do vašich rukou, loktů a ramen při jízdě. Mají možnost ladit tuhost i míru propružení řídítek pomocí vyměnitelných silentbloků z elastomerů. Tato řidítka zvyšují míru kontroly nad strojem a zároveň efektivně snižují únavu rukou, tolik nebezpečnou při delších jízdách.

Lidé u Fasst Company jedí, spí a dýchají offroadem, žijí závoděním, a to už v třetí generaci.  Proto vědí, co je to pokrok v tomto oboru a se o něj postarat. Idea firmy je založena na přidané hodnotě v našich výrobcích, na konstruování nových a inovativních produktů, které překonají všechno ostatní. Každý výrobek FASST je od A do Z vyroben v U.S.A. Všechny procházejí přísnou kontrolou kvality v celém výrobním procesu. Konstrukční metody jsou založené jednak na technologii CNC, ale také na přesné ruční montáži vysoce kvalifikovanými odborníky kteří dodržují přísné tolerance každého komponentu řidítek Flexx System.

Princip systému FLEXX handlebars

Flexx je patentovaný systém odpružení řídítek, snižující vibrace a nárazy do vašich rukou, loktů a ramen. Původně byl navržený jako poslední záchrana v případě katastrofických dopadů na řídítka, avšak zároveň výrazně snižuje námahu i při normální jízdě na všech druzích povrchu. Poskytuje kontrolovanou, předem vámi zvolenou, konzistentní tuhost i míru propružení řídítek. To umožňují vyměnitelné silentbloky z elastomeru o různé tuhosti, dodávané zároveň s řídítky. Řidítka mají flexi pouze ve stejném směru, v jakém pracuje pérování, a tím, na rozdíl od konvenčních řídítek, zabraňují rušivému ohybu v ostatních směrech. Výška řídítek je nastavitelná díky dodávaným podložkám pod elastomerové vložky.

Výhody řídítek Flexx Handlebar System

Výrazné snížení vibrací díky vzájemné interakci řídítek a pružného elastomeru. Absorpce nárazů snižuje přenos rázů k jezdci, vyčerpávající pumpování rukou a tím jejich únavu. Pohybem řídítek pouze v rovině pérování tato řídítka dále eliminují boule, díry a tvrdá přistání, aniž by se tím obětovala schopnost přesně kontrolovat a ovládat stroj.

Flexx Handlebar System byl vyvinut po mnoha hodinách zkoušení a testování. Řídítka jsou vyrobena z duralu letecké kvality (7000 series aluminum) na nejmodernějších CNC strojích. Minimální tolerance zajišťují, že každý komponent řídítek dosahuje maximální přesnosti.

Odpružená čtyřkolková řídítka, nízká, výrazné snížení vibrací a nárazů do rukou, vyměnitelné silentbloky o různé tuhosti (4 tuhosti), volitelná tuhost a míra propružení, výrazné omezení tvrdnutí rukou, snížená výška, možnost ladit tuhost a výšku řídítek pomocí dodávaných silentbloků

Detail »
10 490 Kč

Odpružená čtyřkolková řídítka, standardní výška, výrazné snížení vibrací a nárazů do rukou, vyměnitelné silentbloky o různé tuhosti (4 tuhosti), volitelná tuhost a míra propružení, výrazné omezení tvrdnutí rukou, snížená výška, možnost ladit tuhost a výšku řídítek pomocí dodávaných silentbloků

Detail »
10 490 Kč
1
Akce
Na zametání nečistot a také sněhu. Šířka záběru 127cm. Benzínový motor Briggs & Stratton. Pět nastavitelných pracovních pozic. Možnost montáže na pracovní čtyřkolky a UTV vybavených elektrickým navijákem.
59 990 Kč
AKCE-BOX SIKKIA 8015 ZDARMA Výkonný užitkový Linhai 500 4WD je dokonale vybavený, aby snadno zvládal i nejtěžší práce na farmách, chalupách, polích či v lesích. Při každodenním používání oceníte od základu nově vyvinutý podvozek s nezávislým zavěšením všech kol a komfortně naladěným pérováním, tichý spolehlivý kapalinou chlazený motor, elektricky přepínatelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu, vynikající hravou ovladatelnost, atraktivní design a vysokou spolehlivost
119 900 Kč
Novinka
Univerzální výkonný naviják pro běžné ATV / UTV. 
Naviják v sadě obsahuje:
- syntetické lano s hákem
- ovládání na řídítka
- kabeláž potřebná k montáži
- šrouby a veškerý spojovací materiál potřebný k montáži
- montážní desku
4 300 Kč
Vytříbený neo-retro design, podtržený nostalgickými chromovanými prvky, tvoří atraktivní kabát
pro nový skútr Tweet. Kompaktní rozměry a 16" kola nabízí výhody snadno ovladatelného skútru. Pohodlí při cestování zaručuje prostorné dvoumístné sedadlo, rovná podlaha a komfortně dimenzovaný podvozek. Uložný prostor pod sedadlem, uzamykatelná schránka před spolujezdcem a závěs na tašku je praktickou stránkou jízdy na skútru. Model Tweet si můžete dopřát v provedení 50 ccm a 125 ccm za velice příznivou cenu. S modelem Tweet je snadné žít par excellence!
69 900 Kč
Provedení Evassion nabídne elegantní retro vzhled, který se jen tak neokouká.Retro vzhled doplňuje přední plexi štítek nebo přední chromovaný nosič (opět v závislosti na variantě).
83 900 Kč
Rychlý kontakt
MOTOSTEHLIK s.r.o.
Kolomuty 107,
29301 Mladá Boleslav
telefon: 604 713664
motostehlik@seznam.cz