Doprava i na Slovensko
Doporučujeme
Novinka pro rok 2017 mpKorado Maximus 125 je prvním zástupcem nové řady skútrů splňující přísné emisní limity homologace Euro4.  Namísto karburátoru je skútr vybaven americkým vstřikováním paliva značky Delphi, které zajištuje bezproblémové startování za jakéhokoliv počasí ať je vedro nebo zima. Podvozek a kvalitní odpružení zajistí pohodlnou jízdu i na horší cestě. Skútr je vybaven centrálním brzdovým systémem CBS, který významně přispívá k bezpečnosti jízdy. Skútr je také vybaven ruční brzdou, takže může bezpečně parkovat i v kopci. Velký úložný prostor pod sedlem a další uzamykatelné úložné prostory v přední části jsou velmi praktické. Skútr je vybaven LED denním svícením a celkově převažují světla s LED technologií. Digitální kruhové modře podsvícené přístroje kryté pod větrným štítem již jen podtrhnou celkový moderní a sportovní vzhled skútru Maximus. Skútr je možné řídit s řidičským oprávněním od 16let, nebo také s řidičským oprávněním sk. B.
51 990 Kč
JAWA 350 OHC – design vychází z motocyklu JAWA 350, typ 634, který byl sériově vyráběn v 70. a 80. letech minulého století, genetické prvky jako je například výfuk tvarově navazuje na řadu čtyřdobých motocyklů např. JAWA 500 OHC. Novinka motocyklu JAWA 350 OHC splňuje nově platné normy EURO IV. Tato norma neklade pouze vyšší nároky na emisní limity, ale také na bezpečnost provozu. Nový model JAWA 350 OHC je tedy vybaven brzdovým asistentem ABS, což je u motocyklů JAWA poprvé v historii. Nižší stavba motocyklu nabízí lepší manipulovatelnost a užití i pro jezdce nižšího vzrůstu. Radost z jízdy Vám jistě umocní i spotřeba, pohybující se lehce přes tři litry benzínu na 100km. CENA MOTOCYKLU JE UVEDENA S NOŽNÍ STARTOVACÍ PÁKOU (500,-) A ZADNÍM NOSIČEM ZAVAZADEL (1100,-), UVEDENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ JE ZA PŘÍPLATEK
101 530 Kč
Partneři
Image 0 - ac_tl_4c_7e6f9 Image 1 - ACCESS LOGO n hled Image 2 - TGB LOGO_stred Image 3 - blata Image 4 - logo jawa Image 5 - sym1 Image 6 - derbi1 Image 7 - DAX_final_maly Image 8 - logo_lazer Image 9 - ixon1 Image 10 - MSRMX_(nahled) Image 11 - ITP Logo_ORIG n hled Image 12 - logo_TJD_3D_m Image 13 - FOX_logo_PREVIEW Image 14 - MOTOREX_logo_preview Image 15 - HINSON Image 16 - Houser_Logo_500 Resolution Image 17 - logo_fasst Image 18 - logo_kimpex_4c Image 19 - Two_Brothers_Racing Image 20 - MaierCatCMYKLogo Image 21 - RPM_LOGO Image 22 - UltimaxATV Image 23 - Precision logo jpeg Image 24 - ODI Image 25 - Primary Pro Armor_3D Logo Image 26 - apro_always[1] Image 27 - Did[2] Image 28 - Kappa_new Image 29 - logoLS2Helmets_n hled Image 30 - Image 31 - Image 32 - Image 33 - Image 34 - Image 35 - Image 36 - Image 37 - Image 38 - Image 39 - Image 40 - Image 41 - Image 42 - Image 43 - Image 44 - Image 45 - Image 46 - Image 47 - Image 48 -

MOTOCYKLOVÉ HELMY >> LS2 Helmets >> HELMY INTEGRÁLNÍ

Třídit podle: 

Skořepiny všech námi prodávaných integrálních přileb jsou vyrobené podle standardů ISO 9001 ze skelných nebo uhlíkových vláken, popřípadě z vysoce kvalitního HPTT polykarbonátu.

Hledí LS2 nemají žádné vystupující bočnice pro mimořádně nízkou hladinu aerodynamického hluku. Většina přileb LS2 je navíc vybavená vnitřní zasouvatelnou 3D sluneční clonou, která zabraňuje oslnění při jízdě na ostrém slunci a zvyšuje ochranu před škodlivým UV zářením. V noci a za snížené viditelnosti lze tuto clonu zatáhnout, takže - na rozdíl od kouřových plexiskel - umožňuje skvělé vidění i v noci. Plexi integrálních přileb LS2 jsou trojrozměrně tvarovaná (3D) a opatřená úpravou proti poškrábání a mlžení.

Všechny námi prodávané integrální helmy jsou homologované podle normy ECE 22.05 a zároveň plní nejpřísnější bezpečnostní certifikáty a standardy jako ISO 900:2008, CE a DOT a další. Přilby nejvyšších modelových řad zároveň splňují i vůbec nejpřísnější bezpečnostní normu na světě - SNELL M2010.

Integrální přilba FF353 Rapid, to je pohodlí, vysoká bezpečnost a moderní design. Díky vynikajícímu komfortu a velmi dobré ochraně je přilba ideální pro každodenní jízdy do města i na  pohodlné cestování na střední vzdálenosti - perfektní řešení pro motocykly a skútry. Aerodynamická skořepina, vyráběná ve třech velikostech, je vyrobená z HPTT kompozitu - směsi termoplastických materiálů, poskytující vysokou odolnost a velmi nízkou hmotnost. Opticky korektní polykarbonátové 3D plexi nabízí maximálně čisté vidění bez zkreslení. Plexi je odolné proti poškrábání a UV záření a je opatřeno přípravou pro folie Pinlock. Laserem vyřezávané  polstrování a kompletně vyjímatelný a pratelný interiér pro pohodlnou jízdu. Vyjímatelný nosní deflektor. Zapínání mikropřezkou.

Detail »
2 190 Kč

Špičková laminátová integrální helma se sluneční clonou asvítícími fluorescenčními prvky pro cestovní a sportovní motocykly
Technicky vysoce pokročilá přilba Vector Orion zaujme díky atraktivnímu fluorescenčnímu lakování, které svítí ve tmě. Přilba nabízí technologie, výbavu nejvyšší třídy - aerodynamickou tichou skořepinu z mimořádně lehkého, odolného a energii absorbujícího laminátu High Performance Fiberglass Composite, integrovanou vnitřní vysouvací sluneční clonu, nosní deflektor, rychle vyjímatelné polykarbonátové plexi s úpravami proti poškrábání a mlžení, účinný ventilační systém Dynamic Flow-through Ventilation s uzavíratelnými vstupy, a komfortní antialergický vyjímatelný a pratelný interiér pro maximální pohodlí jízdy. Pohodlné zapínání kvalitní mikrometrickou rychlopřezkou.

Detail »
5 890 Kč

Karbonová sportovně-cestovní přilba nejvyšší třídy.
Technicky vysoce vyspělá integrální přilba nabízí technologie, design a funkce, které směle soupeří s nejlepšími prémiovými helmami na trhu. Lehká, pevná a bezpečná skořepina z karbonových vláken s exkluzivní širokou šachovnicovou vazbou poskytuje vysokou ochranu v případě nárazu. Mimořádnou atraktivitu přilby Vector C podtrhuje i skvěle vypadající integrovaná vnitřní sluneční clona Iridium Blue. Opticky korektní čiré plexi s úpravou proti poškrábání je rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí. Účinné dynamické větrání s plně nastavitelnými uzavíratelnými vstupy. Příjemný, kompletně vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér. Rychle vyjímatelné lícnice umožňují snadné sejmutí přilby v případě nouze. Příprava pro instalaci Bluetooth systému . Špičkový produkt vysoké kvality.
Mimořádně nízká hmotnost pouze 1300 g.

Detail »
9 990 Kč
1
Akce
Na zametání nečistot a také sněhu. Šířka záběru 127cm. Benzínový motor Briggs & Stratton. Pět nastavitelných pracovních pozic. Možnost montáže na pracovní čtyřkolky a UTV vybavených elektrickým navijákem.
59 990 Kč
Novinka
Univerzální výkonný naviják pro běžné ATV / UTV. 
Naviják v sadě obsahuje:
- syntetické lano s hákem
- ovládání na řídítka
- kabeláž potřebná k montáži
- šrouby a veškerý spojovací materiál potřebný k montáži
- montážní desku
4 300 Kč
Vytříbený neo-retro design, podtržený nostalgickými chromovanými prvky, tvoří atraktivní kabát
pro nový skútr Tweet. Kompaktní rozměry a 16" kola nabízí výhody snadno ovladatelného skútru. Pohodlí při cestování zaručuje prostorné dvoumístné sedadlo, rovná podlaha a komfortně dimenzovaný podvozek. Uložný prostor pod sedadlem, uzamykatelná schránka před spolujezdcem a závěs na tašku je praktickou stránkou jízdy na skútru. Model Tweet si můžete dopřát v provedení 50 ccm a 125 ccm za velice příznivou cenu. S modelem Tweet je snadné žít par excellence!
76 900 Kč
Provedení Evassion nabídne elegantní retro vzhled, který se jen tak neokouká.Retro vzhled doplňuje přední plexi štítek nebo přední chromovaný nosič (opět v závislosti na variantě).
86 900 Kč
Rychlý kontakt
MOTOSTEHLIK s.r.o.
Kolomuty 107,
29301 Mladá Boleslav
telefon: 604 713664
motostehlik@seznam.cz