Nová tichá modulární helma s výklopnou bradou pro motocykly a hobby čtyřkolky. POSLEDNÍ KUS
Aerodynamicky optimalizovaná lakovaná skořepina z polykarbonátu, vyrobená technologií HPTT (vysokotlakého termoplastického vstřikování)
Aerodynamický spoiler v zadní části pro snížení aerodynamického hluku. Vnitřní zvedací 3D protisluneční clona. Nový větrací systém se zavíratelnými větráčky vepředu, nahoře a vzadu. Nový komfortní, hygienický, vyjímatelný a pratelný interiér, anatomické lícnice
Přepracované ovládání výklopné brady, kovové zámky.
Plexi:
- s úpravou proti poškrábání
- kompatibilní s Pinlockem
- rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí
Kvalitní poddajná upínací rychlospona
Příprava pro Bluetooth komunikátor
Homologace: ECE 22.05 Velikosti: XS - S - M - L - XL - XXL Barvy: matná černá, lesklá bílá, lesklá černá perleť, lesklá bílá perleť
Váha: 1550kg +/- 50g
Skořepiny
Skořepiny bezpečnostních přileb se vyrábějí buď vstřikováním z kvalitních plastů (nejčastěji z polykarbonátu), anebo jsou laminované ze skelných vláken (fiberglas), případně z karbonu a kevlaru. Firma LS2 používá u svých polykarbonátových přileb speciální patentovanou technologii vstřikování HPTT (vysokotlaké termoplastické vstřikování), při které se plast vstřikuje do formy pod extrémně vysokým tlakem. Přilby LS2 jsou díky této technologii velmi bezpečné, a přesto vycházejí cenově velice příznivě.
Přilby ze skelného laminátu jsou přilby vyšších cenových kategorií, ale také stojí výše na stupnici kvality a bezpečnosti. Nejkvalitnější, nejexkluzivnější, nejlehčí, nejbezpečnější ale také nejdražší jsou helmy karbonové a kevlarové, po kterých sáhnou spíše movitější zákazníci nebo závodníci. Nejčastěji se v praxi setkáte s helmami laminátovými nebo plastovými. Bezpečnostní přilby jsou konstruované tak, aby co nejlépe ochránily to nejcennější, co máte - vaší hlavu. Bezpečná helma ovšem zároveň nesmí být příliš těžká. Proto jsou přilby konstruované tak, že mohou vydržet vždy pouze jeden velký náraz, a po něm se musí co nejdříve vyměnit za novou. Při silném nárazu se totiž změní strukturální vlastnosti skořepiny v místě nárazu, a taková přilba má potom jen zlomek své původní pevnosti, a tím i bezpečnosti. Pokud jste tedy s vaší přilbou havarovali, měli byste jí co nejdříve vyměnit za novou. Máte-li pochybnosti, poraďte se s prodejcem. Ze stejného důvodu je také důležité upřednostňovat novou helmu před nákupem helmy z druhé ruky, protože u ní nikdy nevíte, co všechno má za sebou, a tudíž jak bezpečná bude.
Interiéry Všechny námi prodávané helmy jsou vybavené kvalitními komfortními antialergickými vyjímatelnými a pratelnými interiéry. Při jízdě na silnici, a zejména pak v terénu, je přilba vystavená prachu, blátu, vlhkosti a hlavně působení potu, takže možnost čas od času vyjmout interiér z helmy a vyprat jej, je doslova neocenitelná.
Dostupnost: Skladem
Náhradní plexi pro přilby LS2 FF386 RIDE a FF370 EASY, STROBE,SHADOW čiré, s úpravou proti poškrábání a mlžení,anti fog
Čelní vyhřívané plexi je vhodné pro zimní jízdu při nízkých teplotách a ve sněhu
LS2 NOSE GUARD (pro modely helem FF386/FF370 - RIDE, EASY)
vnitřní speciální patentované plexi, které zabraňuje zamlžování. více info zde:www.pinlock.com . Pinlock je možné použít pro modely helem v souvisejících produktech. Folie PINLOCK proti mlžení plexi, čirá, pro helmy LS2 FF385, FF358, FF396, FF392, FF370, FF325, FF322, OF569
FLASH NENI NAINSTALOVANDOWNLOAD.